  • PFC-W0805LF-03-3481-B
PFC-W0805LF-03-3481-B
advertisement
Manufacturer No:
PFC-W0805LF-03-3481-B
Manufacturer:
International Resistive
HK JDW NO:
3719-PFC-W0805LF-03-3481-B
Step5Bar-code shipping tag
PFC-W0805LF-03-3481-B
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    3.48kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    250mW
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Height
    500μm
  • Length
    2.05mm
  • Width
    1.27mm