  • PCF0805R5K11BI.T1
PCF0805R5K11BI.T1
advertisement
Manufacturer No:
PCF0805R5K11BI.T1
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-PCF0805R5K11BI.T1
Datasheet:
PCF0805R5K11BI.T1
Description:
Thin Film, 5.11kOhm, 0.1%,
Quantity:
In Stock : 10302
Step5Bar-code shipping tag
PCF0805R5K11BI.T1
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    100V