  • PC96-288-192-0.25
PC96-288-192-0.25
advertisement
Manufacturer No:
PC96-288-192-0.25
HK JDW NO:
788-PC96-288-192-0.25
Package:
Datasheet:
PC96-288-192-0.25
Description:
THERM PAD 288MMX192MM
Step5Bar-code shipping tag
PC96-288-192-0.25
  • Series
    PC96
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    Gap Filler Pad, Sheet
  • Shelf Life
    24 Months
  • Outline
    288.00mm x 192.00mm
  • Thermal Conductivity
    2.5W/m-K
  • Thickness
    0.0100 0.254mm