  • PBRV-20.00HR-Y
PBRV-20.00HR-Y
advertisement
Manufacturer No:
PBRV-20.00HR-Y
HK JDW NO:
428-PBRV-20.00HR-Y
Package:
3-SMD, Non-Standard
Datasheet:
PBRV-20.00HR-Y
Step5Bar-code shipping tag
PBRV-20.00HR-Y
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PBRV, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.291Lx0.134W 7.40mmx3.40mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ceramic
  • Capacitance
    10pF
  • Frequency
    20MHz
  • Height
    0.079 2.00mm