  • PBC-012A2B7
PBC-012A2B7
advertisement
Manufacturer No:
PBC-012A2B7
HK JDW NO:
797-PBC-012A2B7
Description:
RELAY CONTACTOR 3PST 12A 24V
Step5Bar-code shipping tag
PBC-012A2B7
  • Operating Temperature
    -5°C~40°C
  • Coil Voltage
    24VAC
  • Switching Voltage
    380VAC -Max
  • Must Operate Voltage
    20.4VAC
  • Contact Rating (Current)
    12A
  • Must Release Voltage
    4.8VAC