  • PA4305.822NLT
PA4305.822NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4305.822NLT
HK JDW NO:
664-PA4305.822NLT
Datasheet:
PA4305.822NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4305.822NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4305.XXXNL
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.248W 6.30mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    2.22A
  • Inductance
    8.2μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    140mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.126 3.20mm