  • PA4304.563NLT
PA4304.563NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4304.563NLT
HK JDW NO:
664-PA4304.563NLT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 1899
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4304.563NLT
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4304.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    1.7A
  • Inductance
    56μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    110mOhm Max
  • Max DC Current
    1.7A
  • Height Seated (Max)
    0.236 6.00mm