  • PA4301.392NLT
PA4301.392NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4301.392NLT
HK JDW NO:
664-PA4301.392NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4301.392NLT
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4301.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.283W 7.20mmx7.20mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    2.6A
  • Inductance
    3.9μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    32.5mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm