  • P9A4R100DIFX1103MA
P9A4R100DIFX1103MA
advertisement
Manufacturer No:
P9A4R100DIFX1103MA
HK JDW NO:
875-P9A4R100DIFX1103MA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 1/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.5mm (34.6 X 9.5 X 11.35mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
P9A4R100DIFX1103MA
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C