  • P8PX470KB25
P8PX470KB25
advertisement
Manufacturer No:
P8PX470KB25
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P8PX470KB25
Package:
Datasheet:
P8PX470KB25
Description:
Res Cermet Trimmer 47 Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn (8.5 X 8.12 X 8.9mm) Pin Thru-Hole Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P8PX470KB25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2009
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C