  • P37-24S-FST
P37-24S-FST
advertisement
Manufacturer No:
P37-24S-FST
HK JDW NO:
197-P37-24S-FST
Package:
Datasheet:
P37-24S-FST
Description:
Quantity:
In Stock : 8932
Step5Bar-code shipping tag
P37-24S-FST
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 2.00 H 104.1mmx63.5mmx50.8mm
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    500mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC