  • P32-24SMQX/MHIA
P32-24SMQX/MHIA
advertisement
Manufacturer No:
P32-24SMQX/MHIA
HK JDW NO:
197-P32-24SMQX/MHIA
Package:
4-DIP Module
Datasheet:
Description:
AC/DC CONVERTER 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
P32-24SMQX/MHIA
  • Package / Case
    4-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    2.25Lx1.75W x 1.00 H 57.2mmx44.5mmx25.4mm
  • Feature
    OVP, SCP
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Medical
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    50mA
  • Voltage - Input
    100V~220VAC
  • Line Regulation
    ±0.1%