  • P32-18SMXA
P32-18SMXA
advertisement
Manufacturer No:
P32-18SMXA
HK JDW NO:
197-P32-18SMXA
Package:
5-DIP Module
Datasheet:
P32-18SMXA
Description:
AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Step5Bar-code shipping tag
P32-18SMXA
  • Package / Case
    5-DIP Module
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    2.25Lx1.75W x 1.00 H 57.2mmx44.5mmx25.4mm
  • Voltage - Output 1
    18V
  • Current - Output (Max)
    50mA
  • Voltage - Input
    105V~230VAC
  • Line Regulation
    0.1%