  • P32-18-FST
P32-18-FST
advertisement
Manufacturer No:
P32-18-FST
HK JDW NO:
197-P32-18-FST
Package:
Datasheet:
P32-18-FST
Description:
Quantity:
In Stock : 11232
Step5Bar-code shipping tag
P32-18-FST
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -25°C~71°C
  • Size / Dimension
    4.10Lx2.50W x 0.88 H 104.1mmx63.5mmx22.2mm
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Number of Outputs
    2
  • Approval Agency
    CE, cURus, UL
  • Voltage - Output 1
    18V
  • Current - Output (Max)
    50mA 50mA
  • Voltage - Input
    105V~125VAC