  • P276SP224K275A
P276SP224K275A
advertisement
Manufacturer No:
P276SP224K275A
HK JDW NO:
417-P276SP224K275A
Package:
Datasheet:
P276SP224K275A
Description:
Cap Film Suppression X2 0.22uF 630VDC/275VAC Paper 10% (27 X 10 X 19mm) Radial 22.5mm 110°C Bag
Step5Bar-code shipping tag
P276SP224K275A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    7.5
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    10%
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    630VDC|275VAC