  • P276HE222M275A
P276HE222M275A
advertisement
Manufacturer No:
P276HE222M275A
HK JDW NO:
417-P276HE222M275A
Package:
Datasheet:
P276HE222M275A
Description:
Cap Film Suppression X2 0.0022uF 630VDC/275VAC Paper 20% (13.5 X 3.9 X 7.5mm) Radial 10.2mm 110°C Bag
Step5Bar-code shipping tag
P276HE222M275A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.7
  • Packaging
    Bag
  • Tolerance
    20%
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    630VDC|275VAC