  • P276EJ334K275CL35J
P276EJ334K275CL35J
advertisement
Manufacturer No:
P276EJ334K275CL35J
HK JDW NO:
417-P276EJ334K275CL35J
Description:
330nF Film Capacitor 10% Radial Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
P276EJ334K275CL35J
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    110°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330nF
  • Lead Pitch
    25.4mm