  • P276CP224K275L
P276CP224K275L
advertisement
Manufacturer No:
P276CP224K275L
HK JDW NO:
417-P276CP224K275L
Package:
Datasheet:
P276CP224K275L
Description:
Cap Film Suppression X2 0.22uF 630VDC/275VAC Paper 10% (24 X 11.3 X 16.5mm) Radial 20.3mm 110°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
P276CP224K275L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    7
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Type
    EMI Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    Paper
  • Voltage
    630VDC|275VAC