  • P13TAJ471MAB12
P13TAJ471MAB12
advertisement
Manufacturer No:
P13TAJ471MAB12
HK JDW NO:
875-P13TAJ471MAB12
Step5Bar-code shipping tag
P13TAJ471MAB12
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Potentiometer
  • Power Rating
    1.5W