  • P13TAJ103KAB12
P13TAJ103KAB12
advertisement
Manufacturer No:
P13TAJ103KAB12
HK JDW NO:
875-P13TAJ103KAB12
Step5Bar-code shipping tag
P13TAJ103KAB12
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W