  • P11S2V0FGSX00473KA
P11S2V0FGSX00473KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S2V0FGSX00473KA
HK JDW NO:
875-P11S2V0FGSX00473KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S2V0FGSX00473KA
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    47kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W