  • P11S2G0FLSY00473MA
P11S2G0FLSY00473MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S2G0FLSY00473MA
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P11S2G0FLSY00473MA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P11S2G0FLSY00473MA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Potentiometer
  • Power Rating
    1W
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2009
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Potentiometer
  • Resistance
    47kOhm