  • P11S1V0FLSX00222ML
P11S1V0FLSX00222ML
advertisement
Manufacturer No:
P11S1V0FLSX00222ML
HK JDW NO:
875-P11S1V0FLSX00222ML
Step5Bar-code shipping tag
P11S1V0FLSX00222ML
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W