  • P11S1Q0EJSZ00223JA
P11S1Q0EJSZ00223JA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1Q0EJSZ00223JA
HK JDW NO:
875-P11S1Q0EJSZ00223JA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1Q0EJSZ00223JA
    Select All
  • Published
    2009
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Potentiometer
  • Power Rating
    1W