  • P11S1F0GGSY00452JA
P11S1F0GGSY00452JA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1F0GGSY00452JA
HK JDW NO:
875-P11S1F0GGSY00452JA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1F0GGSY00452JA
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    4.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W