  • P0603Y6651BN
P0603Y6651BN
advertisement
Manufacturer No:
P0603Y6651BN
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-P0603Y6651BN
Description:
Thin Film, 6.65kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P0603Y6651BN
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    1.52mm