  • OYETGLJANF-27.000000
OYETGLJANF-27.000000
advertisement
Manufacturer No:
OYETGLJANF-27.000000
HK JDW NO:
776-OYETGLJANF-27.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 14370
Step5Bar-code shipping tag
OYETGLJANF-27.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm