  • OYETDLJANF-50.000000
OYETDLJANF-50.000000
advertisement
Manufacturer No:
OYETDLJANF-50.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OYETDLJANF-50.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 11551
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OYETDLJANF-50.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    OY
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm