  • OXKTGLKANF-26.000000
OXKTGLKANF-26.000000
advertisement
Manufacturer No:
OXKTGLKANF-26.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OXKTGLKANF-26.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OXKTGLKANF-26.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    OX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    5mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm