  • OXETGLJANF-48.000000
OXETGLJANF-48.000000
advertisement
Manufacturer No:
OXETGLJANF-48.000000
HK JDW NO:
776-OXETGLJANF-48.000000
Step5Bar-code shipping tag
OXETGLJANF-48.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm