  • OXETGLJANF-40.000000
OXETGLJANF-40.000000
advertisement
Manufacturer No:
OXETGLJANF-40.000000
HK JDW NO:
776-OXETGLJANF-40.000000
Step5Bar-code shipping tag
OXETGLJANF-40.000000
    Select All
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    40MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V