  • OXETGLJANF-16.000000
OXETGLJANF-16.000000
advertisement
Manufacturer No:
OXETGLJANF-16.000000
HK JDW NO:
776-OXETGLJANF-16.000000
Step5Bar-code shipping tag
OXETGLJANF-16.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm