  • OXETECJANF-40.000000
OXETECJANF-40.000000
advertisement
Manufacturer No:
OXETECJANF-40.000000
HK JDW NO:
776-OXETECJANF-40.000000
Step5Bar-code shipping tag
OXETECJANF-40.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm