  • OXETDCJANF-24.000000
OXETDCJANF-24.000000
advertisement
Manufacturer No:
OXETDCJANF-24.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OXETDCJANF-24.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 16132
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OXETDCJANF-24.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    OX
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    10mA
  • Height
    1.0922mm
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm