  • OWENGLLANF-128.333000
OWENGLLANF-128.333000
advertisement
Manufacturer No:
OWENGLLANF-128.333000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OWENGLLANF-128.333000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OWENGLLANF-128.333000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    OW
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    128.333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.3462mm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm