  • OVETGLJTNF-50.000000
OVETGLJTNF-50.000000
advertisement
Manufacturer No:
OVETGLJTNF-50.000000
HK JDW NO:
776-OVETGLJTNF-50.000000
Step5Bar-code shipping tag
OVETGLJTNF-50.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm