  • OTJRGLVTNF-133.000000
OTJRGLVTNF-133.000000
advertisement
Manufacturer No:
OTJRGLVTNF-133.000000
HK JDW NO:
776-OTJRGLVTNF-133.000000
Step5Bar-code shipping tag
OTJRGLVTNF-133.000000
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    133MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm