  • OTETHCL-100.000000
OTETHCL-100.000000
advertisement
Manufacturer No:
OTETHCL-100.000000
HK JDW NO:
776-OTETHCL-100.000000
Step5Bar-code shipping tag
OTETHCL-100.000000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.197W 7.50mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVPECL
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm