  • OTERGLLTNF-150.000000
OTERGLLTNF-150.000000
advertisement
Manufacturer No:
OTERGLLTNF-150.000000
HK JDW NO:
776-OTERGLLTNF-150.000000
Step5Bar-code shipping tag
OTERGLLTNF-150.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm