  • OTERGCVTNF-125.000000
OTERGCVTNF-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
OTERGCVTNF-125.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OTERGCVTNF-125.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OTERGCVTNF-125.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    OT
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.45mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    1ns
  • Fall Time-Max
    1ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    50mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm