  • OJJMDLLTNF-266.000000
OJJMDLLTNF-266.000000
advertisement
Manufacturer No:
OJJMDLLTNF-266.000000
HK JDW NO:
776-OJJMDLLTNF-266.000000
Step5Bar-code shipping tag
OJJMDLLTNF-266.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    266MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    95mA
  • Height Seated (Max)
    0.061 1.55mm