  • OH300-61003CV-025.0M
OH300-61003CV-025.0M
advertisement
Manufacturer No:
OH300-61003CV-025.0M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-OH300-61003CV-025.0M
Package:
7-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 11030
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OH300-61003CV-025.0M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    7-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    OH300
  • Size / Dimension
    1.000Lx0.866W 25.40mmx22.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    VCOCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    CMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height Seated (Max)
    0.500 12.70mm