  • OCETGLJTNF-125.000000
OCETGLJTNF-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
OCETGLJTNF-125.000000
HK JDW NO:
776-OCETGLJTNF-125.000000
Step5Bar-code shipping tag
OCETGLJTNF-125.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    200ns
  • Fall Time-Max
    200ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm