  • NX8045GB-20.000M-STD-CSF-4
NX8045GB-20.000M-STD-CSF-4
advertisement
Manufacturer No:
NX8045GB-20.000M-STD-CSF-4
HK JDW NO:
545-NX8045GB-20.000M-STD-CSF-4
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 16444
Step5Bar-code shipping tag
NX8045GB-20.000M-STD-CSF-4
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.315Lx0.177W 8.00mmx4.50mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    2.0066mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • Length
    8.001mm
  • Width
    4.4958mm