  • NX5032GA-12.000000MHZ-LN-CD-1
NX5032GA-12.000000MHZ-LN-CD-1
advertisement
Manufacturer No:
NX5032GA-12.000000MHZ-LN-CD-1
HK JDW NO:
545-NX5032GA-12.000000MHZ-LN-CD-1
Description:
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
NX5032GA-12.000000MHZ-LN-CD-1
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    NX5032GA
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±50ppm
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm