  • NX3225SA-26.000000MHZ-G2
NX3225SA-26.000000MHZ-G2
advertisement
Manufacturer No:
NX3225SA-26.000000MHZ-G2
HK JDW NO:
545-NX3225SA-26.000000MHZ-G2
Description:
Quantity:
In Stock : 4916
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NX3225SA-26.000000MHZ-G2
  • Operating Temperature
    -20°C~75°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    NX3225SA
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Max Operating Temperature
    75°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±11ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height
    711.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm