  • NS12575T101MNV
NS12575T101MNV
advertisement
Manufacturer No:
NS12575T101MNV
HK JDW NO:
782-NS12575T101MNV
Datasheet:
NS12575T101MNV
Description:
Quantity:
In Stock : 1805
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NS12575T101MNV
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    12.5mm
  • Current Rating
    2.01A
  • Inductance
    100μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    132mOhm Max
  • Max DC Current
    2.5A
  • Frequency - Self Resonant
    3.9MHz
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    2.64A
  • Height
    7.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.309 7.85mm