  • NRS8030T3R3MJGJV
NRS8030T3R3MJGJV
advertisement
Manufacturer No:
NRS8030T3R3MJGJV
HK JDW NO:
782-NRS8030T3R3MJGJV
Datasheet:
NRS8030T3R3MJGJV
Description:
Quantity:
In Stock : 1212
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
NRS8030T3R3MJGJV
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.315Lx0.315W 8.00mmx8.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    YES
  • Current Rating
    4.3A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    24.7mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    50MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4.2A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm