  • NRS5014T6R8MMGGV
NRS5014T6R8MMGGV
advertisement
Manufacturer No:
NRS5014T6R8MMGGV
HK JDW NO:
782-NRS5014T6R8MMGGV
Datasheet:
NRS5014T6R8MMGGV
Description:
Quantity:
In Stock : 15111
Step5Bar-code shipping tag
NRS5014T6R8MMGGV
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.193Lx0.193W 4.90mmx4.90mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    1.2A
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    180mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    33MHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.6A
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm