  • NRG275-4001F
NRG275-4001F
advertisement
Manufacturer No:
NRG275-4001F
Manufacturer:
Bel Power Solutions
HK JDW NO:
127-NRG275-4001F
Quantity:
In Stock : 3932
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NRG275-4001F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Series
    NRG275 (275W)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Linear
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    275W
  • Number of Outputs
    4
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Current - Output (Max)
    25A 10A 6A 2A
  • Voltage - Input
    85V~220VAC
  • Voltage - Output 4
    12V